.

.

Нови 1100Pcs/Кутија 6.5 см Двојно-на чело Чистење на Забите со Четка се Држиме Конец Изберете Мека Toothpick Стоматолошки Flosser Храна одделение PP

Нови 1100Pcs/Кутија 6.5 см Двојно-на чело Чистење на Забите со Четка се Држиме Конец Изберете Мека Toothpick Стоматолошки Flosser Храна одделение PP

DEN 202.00
DEN 262.08
-23 %
Од стока

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Храна одделение PP материјал,добро за вашите непца. Висок квалитет на двојно-на чело пластични дизајн. Нежно,лесно се чисти помеѓу забите безбедно ги отстранува храна остатоци. Отстранување на плак, каде што вашата четка не може да се постигне. Спакувани во транспарентна кутија, лесен и лесно да се носат. Флексибилни се справи со тоа, има позиција кога свиткана прави орална нега полесно. Спецификација : Материјал : Храна одделение ПП Боја : Сина,Зелена,Розова,Бела,Жолта,Портокалова Пакет Големина : (Dxšxv)8.2x5.2x7cm/3.23x2.05x2.76"(Приближно) Должина : 6.5 см/2.56"(Приближно) Количина : 1100 Pcs/Кутија Топло прашува : 1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 1-3 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате. 2.Бидејќи на различни монитори и lamplight,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот,навистина ви благодариме за вашиот вид разбирање! 3.Toothpick само,други додатоци(ако било)ирелевантни демо на сликата не се вклучени. Пакувањето вклучува : Toothpick x 1 Кутија (без мало пакет)

Тип На Објект:
Стоматолошки Flosser
Големина:
6.5cm/2.56''(Approx)
Материјал:
Храна Одделение PP
Број На Модел На:
831E6EE300230-
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Количина:
1100Pcs/Кутија
R

Купувачите избираат и