.

.

3 Боја Универзална Големина Места столче Шлиц Празнини Складирање Кутија ABS Пластика Автомобил Пијат Џебови за Внатрешни Додатоци

3 Боја Универзална Големина Места столче Шлиц Празнини Складирање Кутија ABS Пластика Автомобил Пијат Џебови за Внатрешни Додатоци

DEN 284.00
DEN 406.08
-30 %
Од стока

Добредојдовте на нашата продавница!
Ако ви се допаѓа овој објект ,ве молиме да го додадете во вашите "wish list" ^-^
Ако ви се допаѓа оваа продавница ве молиме да го додадете во вашите "сакаат продавница" ^-^
Ако имате прашање, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во време.
Ако не сте го доби објект во рамките на нашите превозникот време или unsatisfy нашите предмети , ве молиме не се отвори спорот толку брзо, бидејќи ние ќе ви ги даде нашата најдобра услуга.
Ако сликата не се совпаѓа со бојата на кожата, ве молиме да ги сликата како стандардна
Ние негува секој клиенти во нашата продавница!
Имаат добар шопинг време во нашата продавница!
3 Боја Универзална Големина Места столче Шлиц Празнини Складирање Кутија ABS Пластика Автомобил Пијат Џебови за Внатрешни Додатоци
Производ Големина :
26*8*16.5
Пакувањето на производот : OPP вреќа
Продажба точка вовед :
1, зголемена во автомобил простор за складирање : записи, лаптоп компјутери, книги, мобилни телефони, паркинг картичка, итн. можат да бидат ставени внатре;
2, новина и уникатен изглед : решавање на нарушување проблем на вашиот сакан автомобил, спречување на предмети падна од седиштето јаз;
3, висококвалитетна кожа направи : нема деформација одговара за простор помеѓу различни возило модели;
4, погоден за повеќето автомобили : нема потреба комплекс инсталација, слајд меѓу седиште џеб и конзолни додека не го најдете убаво атмосфера на самото место;
5, две седишта кожа складирање кутија : еден за возачот и за патниците;
1.

Боја Име:
Браун ко-пилот, Браун возачот, Беж copilot, Беж возачот, Црна copilot, Црна возачот
Материјал Тип:
--
Тип:
Седиштето Пукнатина Складирање Кутија / Торба
Бренд Име:
ONEWELL
R

Купувачите избираат и