.

.

JUJIA Добар квалитет 7 бои Тренд мода жените едноставни мали едноставни кристал гроздобер изјава Обетки за жените накит

JUJIA Добар квалитет 7 бои Тренд мода жените едноставни мали едноставни кристал гроздобер изјава Обетки за жените накит

DEN 72.00
DEN 76.80
-6 %
Од стока


JUJIA Добар квалитет 7 бои Тренд мода жените едноставни мали едноставни кристал гроздобер изјава Обетки за жените накит

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Студ
Бренд Име:
JUJIA
Технологија:
Студ Обетки
Процесот:
моден обетки
Изработка:
обетки кристал
планирам:
Обетки
проект:
свадба обетки
дизајн:
earring мечка
excogitation:
едноставни обетки
Атрибут:
бренд обетки
pohgq:
Жените Earring
R

Купувачите избираат и