.

.

Промоции S925 Sterling Silver Бисер Круна Уво Studs Слатка корејски Уво Studs Мода Накит за Жените Мода Подароци

Промоции S925 Sterling Silver Бисер Круна Уво Studs Слатка корејски Уво Studs Мода Накит за Жените Мода Подароци

DEN 706.00
DEN 1008.00
-30 %
Од стока


име на производ Круна уво помине Производ број
ЕД-5148 Производ материјал S925 sterling silver Производ големина 11*6.7 mm тежина на производот ca. 1.9 g производ изработка Позлатен фунта сребро, противалергиски и издржливи сјај
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Метална боја:
Сребро.
Главниот Камен Боја:
Бела
Бренд Име:
MAOKE
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
круна
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
МК-N856
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
No
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Процес На Преработка:
Бисер Инкрустирани Со Бисери
материјал квалитет:
Сребро.
Финост:
s925silver
моделирање:
царска круна
Стил:
Корејски корејски корејски / корејски стил
R

Купувачите избираат и