.

.

Промоции корејската Верзија на 925 Фунта Сребрена Ѕвезда Геометриски Обетки Уво Едноставни Модни Накит за Жените Подароци

Промоции корејската Верзија на 925 Фунта Сребрена Ѕвезда Геометриски Обетки Уво Едноставни Модни Накит за Жените Подароци

DEN 608.00
DEN 867.84
-30 %
Од стока


Име на производ Ѕвезда уво кука Производ број МК-E897 Производ материјал S925 чисто сребро Производ големина 12.6*7.3 MM Производ тежина 1.6 g на Производот изработка Electroplated чисто сребро, против алергија и траен сјај
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Метална боја:
Сребро.
Бренд Име:
MAOKE
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Ѕвезда
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
МК-E897
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
No
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Карго број:
МК-E897
Производот Категорија:
Уво украси
Материјал:
Сребро.
Чистота:
s925silver
Моделирање:
Ѕвезда
Стил:
Корејски стил / корејски стил
R

Купувачите избираат и