.

.

Промоција S925 Sterling Silver корејски Мода Ретро Крстот Цвет Прстен Пердув Обетки Мода Накит за Жените Мода Подароци

Промоција S925 Sterling Silver корејски Мода Ретро Крстот Цвет Прстен Пердув Обетки Мода Накит за Жените Мода Подароци

DEN 310.00
DEN 442.56
-30 %
Од стока


Применливи луѓе : жена
Производ Модел : МК-N884
Производ материјал : s925 сребро.
Производ Големина : 8 MM
Производ Процес : Сребро Позлата Platinum
производ стил : жена
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Метална боја:
Сребро.
Бренд Име:
MAOKE
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
МК-N884
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
No
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Мозаик материјал:
Други
материјал квалитет:
Сребро.
Чистота:
пердув студ
моделирање:
Животни / Хороскопски Знак
Обработка на прилагодување:
Yes
Стил:
Национален стил
Производство Број:
МК-N884
R

Купувачите избираат и