.

.

925 Sterling Silver Уво Studs Сликарство Љубов Срцето Бар Деликатна Темперамент Личност Женски Стил Сребрен Прибор ZC156

925 Sterling Silver Уво Studs Сликарство Љубов Срцето Бар Деликатна Темперамент Личност Женски Стил Сребрен Прибор ZC156

DEN 432.00
DEN 480.00
-10 %
Од стока


12683966138046919 Популарни Накит US $ 6.48
/пар US $ 8.80
/пар US $ 6.50
/пар US $ 3.69
/пар US $ 3.40
/пар US $ 2.90
/пар US $ 4.45
/пар US $ 6.30
/пар US $ 4.50
/пар US $ 4.30
/пар US $ 3.88
/пар US $ 9.75
/пар US $ 3.60
/пар US $ 8.00
/пар US $ 4.60
/пар US $ 5.94
/пар US $ 7.30
/пар US $ 6.60
/пар
Материјал : s925 чисто сребро.
Грам тежина : околу 1g по пар
Големина : љубов пречник од 6mm уво помине вкупна должина 1.8 cm

Бренд Име:
Batfldy
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Срцето
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
8289
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
No
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Место на Производство:
Жеџијанг Yiwu
Производот Категорија:
Обетки
Пакување:
во рефус
Применливи прилики подароци:
Спомен, надоместоци на вработените
Стил:
жените (облека)
материјал квалитет:
Сребро.
Чистота:
925 сребрен
моделирање:
Срце Облик
Обработка на прилагодување:
deny
R

Купувачите избираат и