.

.

Промоции корејски темперамент инкрустирани циркон мали обетки 925 sterling silver Мода накит за Жените Мода Подароци

Промоции корејски темперамент инкрустирани циркон мали обетки 925 sterling silver Мода накит за Жените Мода Подароци

DEN 627.00
DEN 896.16
-30 %
Од стока


Име на производ & nbsp; Hexagram студ Производ број МК-E867 Производ материјал & nbsp; S сребро 925 + 3А циркон Производ димензии 10*10ММ Производ тежина 2.1 g & nbsp; Производ изработка Nbsp; галвански фунта сребро; трајни сјај против алергија
СОВЕТИ : 1.Цел Слободни Кина Пост Ordinaary Мал Пакет Плус 2.Цел > 5 Слободни Aliexpress Стандард Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта 3.Цел > 200 Слободни Експрес Испорака Услуга Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт whatsapp +8613750969795

Метална боја:
Сребро.
Бренд Име:
MAOKE
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Метал
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
МК-E867
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
is_customized:
No
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Тип:
уво studs
No:
МК-E867
Материјал:
Сребро.
Чистота:
925 сребрен
моделирање:
лисја
Стил:
Корејски стил / корејски стил
R

Купувачите избираат и