.

.

Нова парична Казна Накит Жените Подарок 1 Пар Мода симпатична жените Додатоци allloy Обетки

Нова парична Казна Накит Жените Подарок 1 Пар Мода симпатична жените Додатоци allloy Обетки

DEN 10.00
DEN 14.40
-31 %
Од стока


Околу 1.2 см*2.4 cm Големина на :
Метод На Плаќање
Само прифати Зачувам Кредит, картичка Западен Унија. Ние
Плати во рок од 7 дена од нарачка. Ве молиме
Услови За Испорака
Услугата е Кина Стандард пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.
Услугата е Кина пост ЕМС. Експедитивни
Брод понеделник Ние сабота со исклучок на празници. Ве молиме да ни испратите е-маил ПРЕД вашата исплата ако сакате да го промените превозот адреса.
Услуга трае околу Стандард 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга НЕ е trackable.
Услуга зема Препорачана за 10-15 дена. Таа s trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (ЕМС веб-сајт Кина).
Превозот време На време Сезона Божиќ Кинеската Нова Година итн може да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.
Терминот Се Враќа
Случај Во доби неисправни објект го има на клиентите до дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, објектите мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.

Бренд Име:
zheFanku
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
BUEP834F11228
is_customized:
No
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Назад Наоѓање:
Други
R

Купувачите избираат и