.

.

НОВА Мода Мали Слатки Клуч и Брава Студ Обетки Жените Злато Сребро Челик Игла Earring Девојка Партија Накит Dropshipping 2018

НОВА Мода Мали Слатки Клуч и Брава Студ Обетки Жените Злато Сребро Челик Игла Earring Девојка Партија Накит Dropshipping 2018

DEN 83.00
DEN 91.68
-9 %
Од стока


ДОБРЕДОЈДОВТЕ DROPSHIPPING КЛИЕНТИ,БРЗА ИСПОРАКА ВО РОК ОД 2 ДЕНА
ПОДДРШКА ГОЛЕМА ЦЕЛ ВАШИОТ СОПСТВЕН ДИЗАЈН

Секогаш јас брод од страна на пост воздухопловната Бесплатен превозот,ако не сакаат да чекаат времето , ве молиме додадете некои пари да брод од страна на другите пратката ,ви благодарам многу .
Превозот :
1. Воздухопловната (15-35 Дена за Испорака) (Бесплатен превозот+Следење на број)
2. EMS (6-12 Дена за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
3. DHL ( 5-7 Денови за Испорака со Следење на Број,им е Потребна дополнителна Превозот на трошоците)
Исто така Може да го Користите и ПРОЗОРЦИ,Fedex,ТНТ !
Ние ќе се потрудиме Да се Направи Добро се Справи Со Секој Клиент, Ако Имате Било каков Проблем, ве Молиме Контактирајте со Нас, Ние ќе им Даде Сте Задоволни Одговор.
· DOA предмети ќе бидат разменети или вратени кога вратени.
· Купувачот ќе биде одговорен за сите превозот обвиненија и осигурување.
· Неисправни предмети мора да биде забележано во рок од 7 дена од денот сте го добиле.
Откако добив пакет , ќе наплата тебе пари
-Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Број На Модел На:
E133-ЕЈ-0578
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Заклучување
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
боја:
Сребро ; злато
earring големина:
1.4 cm
Повод:
Свадба, Забава, Роденден, Море Патување, На Шопинг
Материјал:
Висок Квалитет на алуминиум
Подарок за:
Девојка / Жена / Мајка
Еколошки Стандарди:
ЕУ Стандард -Води слободни, Никел слободни, Кадмиум слободни
R

Купувачите избираат и