.

.

TRACYSWING Вистински Австриската Кристали Бренд, ААА Циркони Микро Инлеи Мода Прстен за жените Нов Геометриски Ти-108721

TRACYSWING Вистински Австриската Кристали Бренд, ААА Циркони Микро Инлеи Мода Прстен за жените Нов Геометриски Ти-108721

DEN 109.92
Од стока


Прстен Големина:
6, 7, 8
Бренд Име:
TRACYSWING
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Th-108721
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Бар Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
mm
R

Купувачите избираат и