.

.

Класичен 1 Ред Линии Кристално Јасно Накит, Прстени Мода Нерѓосувачки Челик Свадба Ангажман Прстен за Девојка подарок 3 Бои ги Собереш

Класичен 1 Ред Линии Кристално Јасно Накит, Прстени Мода Нерѓосувачки Челик Свадба Ангажман Прстен за Девојка подарок 3 Бои ги Собереш

DEN 43.00
DEN 59.52
-28 %
Од стока


Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки. Превозот метод зависи од цел износ и дестинација. Цел (бесплатен превозот) од кина пост обичен мал пакет плус / Yanwen / Sun You Економски Воздух Mail но цел не може да биде целосна следи (Лесно да се загуби парцели) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Цел > = $6 (бесплатен превозот) од страна на руски Воздух (Posti Финска / руската Федерација) Цел > = $6 (бесплатен превозот) од e Packet (сад) Цел > = $150 (бесплатен превозот) со DHL / EMS Испратите Кина Пост Воздух e-Mail За 26days може да пристигне (Русија трае околу 38days). Ако ви треба добра итно, ве Молиме, изберете ја DHL / ЕМС. превозот метод, но треба да плаќаат дополнителни превозот (6-13days за да стигне до вас). За повеќе од $ 150 цел форма, Ние ќе се обезбеди DHL / EMS бесплатна испорака. Контакт со нас на : Можете да не контактирате страна, оставајќи ни порака за цел или trademanager или ни е-мејл.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви одговори во Рок од 24 часа. Ви благодариме за вашата поддршка! Повратни информации : Ако не сте задоволни, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти Nagative повратни информации, ние ќе услугата ќе додека не сте задоволни.

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Бренд Име:
flowery оган
Пол:
љубителите'
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
R1162
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Тензија Планината
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
како Слика
Функција:
Прстени
Повод:
Свадба,Забава,Годишнина,Подарок...
R

Купувачите избираат и