.

.

2018 Нови Пристигнување Шампањ Чипка венчаница V деколте, Катедралата Воз Backless бал PrincessVintage Свадба Фустани Jurken

2018 Нови Пристигнување Шампањ Чипка венчаница V деколте, Катедралата Воз Backless бал PrincessVintage Свадба Фустани Jurken

DEN 23952.00
Од стока


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии
[xlmodel]-[custom]-[45854] Белешки пред да ги купите предмети
1. Начин На Плаќање И Плаќање Време (Кој Метод Ќе Сакаат)
2. Вашиот Настан Датум (Кога Сте Биле Тоа)
3. Вашиот Примачот Адреса (Име, Телефонски Број, Улица, Град, Држава, Земја, Поштенски Код,Ја Вредноста Што Сакате Да Ни Пишуваат За Конкретна Компанија Се Лизга.) 4. Вашиот Поврзете Начин (whatsapp, viber, е-пошта, Телефон, Skype, Trademager, Msn, QQ, .)
5. Боја Број (Одберете Од Нашата Вистинска Боја Шема)
6. Модел Не (Нашата Стока Код)
7. Hemline/Воз (Кат Должина, 30cm Воз, 50cm Tain, Повеќе Од 50cm Треба Такси..)
8. Назад Дизајн (Чипка, Патент Нагоре, Клучалката, Копче За..)
9. Вашата Други Requirment За Дизајн, Додаток За Во Автомобил.
10.Големина (Се Провери Или Да Се Измери Според Нашите Големина На Табелата Во Однапред Pls)
* Биста
*Половината (обично 18cm под биста точка.)
*Колкот (обично 40cm под биста точка.)
*Рамо До Биста
*Рамо До половината
* Шупливи Да Полите (На Здолниште Пред Без Чевли)
* Природни Висина
*Чевли Пета Висина
11.Екстра Големина (Некои Dreses Треба Јакна Или Ракави, Треба Големина Како Што Е Подолу)
* Рамо До Рамо
* Арм Должина (Должина На Ракав)
* Bicep
*Биста Точка
12.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Воз Должина:
Кат Должина, 100cm, 200cm
Бренд Име:
AOLANES
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Деколте:
V Деколте
Воз:
Катедрала/ Кралската Воз
Фустани Должина:
Кат Должина
Назад Дизајн:
Backless
Вистински Слики:
Yes
За Бремени Жени:
Yes
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Половината:
Принцезата
is_customized:
Yes
Вграден Градник:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Број На Модел На:
W649
Декорација:
Appliques,Beading,Кристал,Цвеќиња,Чипка,Шема,Бисери,Ruched,Sequined,Tassel,Нивоа,Pleat
Тип На Објект:
Свадба Фустани
R

Купувачите избираат и