.

.

Домот Душо Сирена Свадба Фустани Природни Половината Со Јакна Appliques 3D Везови Невестата се Облекуваат Liyuke Прилагодите

Домот Душо Сирена Свадба Фустани Природни Половината Со Јакна Appliques 3D Везови Невестата се Облекуваат Liyuke Прилагодите

DEN 11419.00
DEN 15224.64
-25 %
Од стока


започнете
крајот
Свадба Се Облекуваат Топло Совети :
1. Драг пријател,ние не стандардна големина или сопствени направени големина, цената е иста, ве молиме оставете ни го вашето measurments ако го изберат сопствени направени,
Ве молиме видете подолу мерење на настава.
1) Целосна Биста = (инчи или сантиметри)
2) Половината =
3) Колковите =
4) Ширина од рамо до рамо =
5) Должина рамо до подот = (од рамо до подот со обувки)
6) Height= (од врвот на главата кон подот со обувки)
7) Фустан во боја = бела или боја на слонова коска
2. Драги Пријатели,т тој цена е само за облека, не се вклучуваат било какви додатоци како што се ракавици,јакна,превез и petticoat.
3. Почитувани пријатели,сите промени на големината/color/посебни барања не се прифатливи по ред поставени надминува 24 часа.
4. Ако ја надмине 24 часа, големина или боја или деталите на вашата цел треба да се промени, ве молиме испратете порака за нас, но треба да се плати такса за ракување, исто така, ве молиме да го одложи испорака на вашата нарачка, искрено се надевам дека ви е јасно,драг пријател.
Вистински Фотографии :
-Ова е сатен боја шема,ако вашиот венчаница не е изработен од сатен,ве молиме контактирајте со нас за да ја потврдите боја,ви благодариме!
-Предмети ќе се испрати со ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL, EMS,Кина Пост итн
Превозот време : 4-7 дена од ТНТ, UPS-от, Fed Ex, DHL
Ова е меѓународен пратката.

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, 14W
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Деколте:
Душо
Декорација:
Вез,Appliques,Beading,Чипка,Цвеќиња,Кристално
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Број На Модел На:
N198
Свадба Фустан Ткаенина:
Извезена Organza и Tulle
Sleeve Стил:
Со Јакна
Бренд Име:
Liyuke
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Половината:
Природни
За Бремени Жени:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Воз:
Судот Воз
Моден Елемент:
Цветни Печатење
боја:
Бела,боја на слонова коска,Црвена,Шампањско и слично
ocassion:
Вечер,матурска.pary.свадба.славна личност,партија
Шиење Време:
5-10 дена
Материјали:
Chiffon,Дамка,Чипка итн
Фабрика Адреса:
Jiangsu,Кина
Големина:
Accept Standard Size or Custom Size
сопствени направени:
на располагање
R

Купувачите избираат и