.

.

E12 да E27 Светилка Носителот Конвертор Завртка Сијалица Основи Светилка LED Светло Завртка Штекер E12 Носителот Адаптер Конвертор 6PCS/Многу

E12 да E27 Светилка Носителот Конвертор Завртка Сијалица Основи Светилка LED Светло Завртка Штекер E12 Носителот Адаптер Конвертор 6PCS/Многу

DEN 302.00
DEN 392.16
-23 %
Од стока


Добредојдовте на Мојот Осветлување ПродавницаЗа Вашите Шарени Живот
Информација За Производот :
Опис : E12 да E27 Светилка Носителот Конвертор LED Светло Светилка База Завртка Крушка Светилка Штекер 6 PCS/Многу
100% бренд и висок квалитет
Функција :
Максимален напон : 250 V
Струја : 2 A
Сертификација : CE,Ro HS.
Материјал : Пламен Retardant PBT + Месинг диригент.
Големина : 56*37mm.
Тежина : 17g.
Тоа може да се користи за да го Смените вашиот E27 Завртка светилки за да ги собере E12 светилка носителот
Пакет : 6pcs x E12 да E27 Светилка Носителот Конвертор во OPP Вреќа.
Детали За Производот :
Добредојдовте на пролет продавница и да уживате во вашето време,ви благодарам.
да бидат слободни да контакт.
Политика На Враќање :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобри.
Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба.Наплата износ не ги вклучува превозот и ракувањето цена Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа.
Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.

Тип На Објект:
Светилка Носителот Конвертор
Материјал:
Пламен Retardant PBT
Број На Модел На:
E12t27
Точка име :
E12 да E27 Светилка Носителот Конвертор Завртка Сијалица Основи Светилка Socket
Функција:
Промена на вашата E27 Завртка светилки за да ги собере E12 светилка носителот
Напон/Тековни:
250V/2A
Потеклото на место:
Guangdong,Кина
боја:
Бела
Материјал:
PBT Маска+ Бакар Диригент
Големина:
56*37mm
Пакет:
OPP вреќа
R

Купувачите избираат и