.

.

ABWE Најдобри Продажба Инфраред Индукција Летало Летање Flash LED Осветлување Топката Хеликоптер Дете Дете Играчка Гест-уреди со покажувач Не Треба Да се Користи

ABWE Најдобри Продажба Инфраред Индукција Летало Летање Flash LED Осветлување Топката Хеликоптер Дете Дете Играчка Гест-уреди со покажувач Не Треба Да се Користи

DEN 200.00
DEN 217.44
-8 %
Од стока

Функција :
Материјал : ABS
Боја : сина,црвена,зелена
Димензии : Околу 15cm*12cm*4.5 cm (Проширена)
Пакет Димензија : 17.5 x 17 x 5.5 cm (L x W x H)
Лет Време : Approx6-8 минути
Време на полнење : Околу 20-30 минути
Батерија : Батерија 3.7 V 80m Ah Литиум Батерија
Далечински Далечина : За 2-3 метри
Погоден за : Возрасти 4+
Напојување : USB Полнењето
Auto Start индукција
Индукција : Пакет Содржина :
1 X Летање играчка
1 X USB кабел за полнење
1.ИНФРАРЕД ИНДУКЦИЈА ЛЕТАЊЕ : Кога ќе го вклучите прекинувач, таа автоматски ќе почнат да летаат во 2 или 3 секунди. Тоа соблекува и оди како што е угодно, лебди наоколу се додека не открие цврст објект, тогаш тој се врти и си оди . Можете да ја стави својата рака под летање топката кога тоа паѓа во некои висина,тогаш тоа ќе одат нагоре повторно. Тоа е толку кул и забавно играчка!
2.МУЛТИ-ОБОЕНИ СВЕТЛИНИ : летање топката има голема бои, светлата се навистина светла и се вртат како играчка лета. На мулти-обоени светлини ајде кога е вклучен на топката. Можете да добиете диско треска во најчудно Начини.
3.БЕЗ БАТЕРИИ : летање топката има добра батерија живот, така што децата може да игра добар износ на време за 6-8 минути.

Бренд Име:
MAGICYOYO
Материјал:
Пластични
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
> 6 години
Број На Модел На:
I149778A
Предупредување:
qway од пожар
Карактеристики:
Блескави
Тип На Објект:
како опис
R

Купувачите избираат и