.

.

2018 Нова Двојна Риба, Црвено Црн Јаглерод Кралот Долга рачка Табела тениски рекет со ITTF одобрени ruber за јамка брз напад

2018 Нова Двојна Риба, Црвено Црн Јаглерод Кралот Долга рачка Табела тениски рекет со ITTF одобрени ruber за јамка брз напад

DEN 2879.04
Од стока


2018 Нова Двојна Риба, Црвено Црн Јаглерод Кралот Долга рачка Табела тениски рекет со ITTF одобрени ruber за јамка брз напад

Број На Модел На:
Црвено-црно Јаглерод кралот
Контрола Средства:
Хоризонтална Контрола
Големина:
158*152mm
дното:
Полно Дрво Плус Карбонски Влакна
Бренд Име:
двојна риба
Тежина:
Heavy Tip Light Handle (Offensive)
Baseboard Слој Број:
5
Гума:
Мозолчиња Во
Гума:
Лов сенка 233 и Volant
R

Купувачите избираат и