.

.

Новиот екран на допир For7.85 Таблет cls3465-б екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Новиот екран на допир For7.85 Таблет cls3465-б екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 724.32
Од стока


Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел форма за истиот кабел модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
cls3465 б
Големина На Екранот:
Бренд Име:
witblue
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
R

Купувачите избираат и