.

.

Нови 10.1 QUMO Сириус 1001 Таблета Екран на Допир екран на Допир Панел digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Нови 10.1 QUMO Сириус 1001 Таблета Екран на Допир екран на Допир Панел digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 720.00
Од стока


Купувачи, ве молиме имајте во предвид.

Бренд Име:
NINJACASE
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
qumo сириус 1001
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен Бренд:
qumo сириус 1001
R

Купувачите избираат и