.

.

Heyman 7големина LCD екран FPC-Y83509 V02/MF0701683001A/XYX SF5/MFFPC070136V1 за Таблет КОМПЈУТЕР Замена на делови

Heyman 7големина LCD екран FPC-Y83509 V02/MF0701683001A/XYX SF5/MFFPC070136V1 за Таблет КОМПЈУТЕР Замена на делови

DEN 803.00
DEN 844.80
-5 %
Од стока


Heyman 7"големина LCD екран FPC-Y83509 V02/MF0701683001 A/XYX SF5/MFFPC070136 V1 за Таблет КОМПЈУТЕР Замена на делови

Бренд Име:
Heyman
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Таблета LCD
Број На Модел На:
fpc-y83509 v02
Големина:
7
Резолуција:
1024*600
Надворешна димензија:
164mm*97 mm
LCD карактеристика :
30 PIN
R

Купувачите избираат и