.

.

Оригиналниот LQ150X1DG11;LQ150X1DG16;LQ150X1DG91;LQ150X1DR10/DH10 Една Година Гаранција

Оригиналниот LQ150X1DG11;LQ150X1DG16;LQ150X1DG91;LQ150X1DR10/DH10 Една Година Гаранција

DEN 5794.00
DEN 8160.00
-29 %
Од стока

LQ150 X1 DG11;LQ150 X1 DG16;LQ150 X1 DG91;LQ150 X1 DR10/DH10

Бренд Име:
lanjuu
Големина На Екранот:
>13 Инчен
Број На Модел На:
LQ150X1DG11;LQ150X1DG16;LQ150X1DG91;LQ150X1DR10/DH10
Тип На Производ:
Таблета LCD
R

Купувачите избираат и