.

.

Witblue Нов екран на Допир digitizer За 10.1 инчен Таблет MGLCTP-101313A MGLCTP 101313A екран на Допир панел Стакло Замена на Сензор

Witblue Нов екран на Допир digitizer За 10.1 инчен Таблет MGLCTP-101313A MGLCTP 101313A екран на Допир панел Стакло Замена на Сензор

DEN 410.40
Од стока


Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел, екран на допир панел формата и код број пред да го купите.
Пакет : 1 PCs/многу екран на допир
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа/слика, новиот екран панел може да немаат лого на неа,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато.ако не можете да ги прифатат овие, ве молиме да не го купите

боја:
Бела, Црна
Големина На Екранот:
10.1 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
MGLCTP 101313A MGLCTP101313A екран осетлив на допир
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
witblue
R

Купувачите избираат и