.

.

Новите 7 Екран на Допир Digitizer Стакло За 4Good Светлина AT200 Таблет КОМПЈУТЕР

Новите 7 Екран на Допир Digitizer Стакло За 4Good Светлина AT200 Таблет КОМПЈУТЕР

DEN 336.00
Од стока


Новите 7" Екран на Допир Digitizer Стакло За 4 Good Светлина AT200 Таблет КОМПЈУТЕР
Пакетот вклучува : 1 x екран на допир
Компатибилен Модел : За 4 Good Светлина AT200
Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.
Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел. Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата. Различни производствени серии. Производ дел број и ЛОГОТО може да не биде во согласност со сликата. Ние само се гарантира компатибилноста на Пакување :
Ние обично пакет нашите производи од страна на анти-статички торби, торби меур, добар квалитет krabičkách. И ние и ветуваме тука, ако се тоа лоши, бидејќи на сиромашните пакет, тоа ќе биде 100% наша одговорност, и ние ќе се грижи за тоа. И како тоа се покажа за нашите reponsibility, ќе добиете 100% од вашите пари назад, или слободна замена. Топло Совет : Бидејќи Кина ПОСТ ВОЗДУХ ПОШТА е безбедноста на перформансите на ниска и долго време за испорака.Ако вашиот пакет е над 200или треба итно, ве молиме да не го изберат СЕКРЕТАР пост и Кина Пост. Ве молиме контактирајте со нас ако мислите дека превозот цена е во ред.

Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Број На Модел На:
Светлината AT200
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
HengChu
Компатибилен Бренд:
за 4Good
R

Купувачите избираат и