.

.

Heyman 7големина LCD екран(1024*600),(165*100 мм),65 mm рамен кабел,50 pin)за Таблет КОМПЈУТЕР Lattepanda Малина Пи Пи Банана

Heyman 7големина LCD екран(1024*600),(165*100 мм),65 mm рамен кабел,50 pin)за Таблет КОМПЈУТЕР Lattepanda Малина Пи Пи Банана

DEN 866.00
DEN 912.00
-5 %
Од стока


Heyman 7"големина LCD екран(1024*600),(165*100 мм),65 mm рамен кабел,50 pin)за Таблет КОМПЈУТЕР Lattepanda Малина Пи Пи Банана

Бренд Име:
Heyman
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
7300101463
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Тип На Производ:
Таблета LCD
Големина:
7
Резолуција:
1024*600
Надворешна димензија:
165*100 mm
LCD карактеристика :
50 pin
R

Купувачите избираат и