.

.

Грозје Цвет 360 степени Ротирачки Случај за Новиот Apple iPad 9.7 2018 2017 Покрие Smart Стп Кожа Стојат Таблета Случај за iPad 2018

Грозје Цвет 360 степени Ротирачки Случај за Новиот Apple iPad 9.7 2018 2017 Покрие Smart Стп Кожа Стојат Таблета Случај за iPad 2018

DEN 429.00
DEN 536.16
-20 %
Од стока


ОПИС 100% e Ampang бренд на производ со висок квалитет . Моден грозје цвет стп кожа smart спиење стојат флип таблета случај стп кожа meterial издржливи,полн peotective,заштита на вашата маса од оштетување. Вистинска таблета тест,дупки се вклопуваат. Погоден за Apple i Pad 9.7 2017/2018
Ве молиме проверете со вашиот таблет модел !!!
УСЛУГА :
Квалитетот на производот – Искрен продавачот продава добар квалитет производи ,ние 100% сигурни дека секој производ е тестиран и проверени пред да ја испратите .
Пратката – Ние ги користиме Aliexpress стандард превозот ,DHL,Ups-от или други превозот начин ,може да се види ажурирање на следење порака на платформа .Ако заштитата време ќе биде завршена, но сеуште не се добие производ,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе провери проблемот или да ја прошири заштита на време за вас .
По-продажбата на услугата – Ако производот е квалитетот има било каков проблем,добредојдовте да контактирате со нас ,ние ќе ви одговори или да понуди добро решение во рок од 24 часа.
Одобрението за промет на големо или прилагодено – трговија на големо цел ќе добијат подобра цена ,ние, исто така, им овозможи сопствени цел,ако тоа ќе им треба ,добредојдени да не контактирате .

Функција:
Shockproof,Капка отпор,Тешко,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
За Apple iPad 9.7 2017/2018
Број На Модел На:
Таблета Случај за iPad 9.7 2017/2018
Материјал:
PU
Стил:
Моден
Должина:
9.45inch
Ширина:
6.67inch
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Пакет:
Yes
Бренд Име:
eAmpang
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
За IPad Модел:
iPad 9.7 инчен 2017
Шаблон Тип:
Печати
Име на производ:
Таблета Случај,Маска,Capa,Funda,Coque,Кожата,Школка
компатибилен за:
За Apple iPad 9.7 2017/2018
Карактеристики:
Моден Грозје Цвет 360 Степени Ротирачки Smart Флип Стојат Случај
Функција:
Shockproof ,Капка отпор,Анти-Прашина
R

Купувачите избираат и