.

.

Децата Безбедно Shockproof Тешки Силиконска Маска За Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T710 T715 T713 T719 Случај Таблета СТП Кожа Школка

Децата Безбедно Shockproof Тешки Силиконска Маска За Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T710 T715 T713 T719 Случај Таблета СТП Кожа Школка

DEN 889.92
Од стока

Децата Безбедно Shockproof Тешки Силиконска Маска За Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T710 T715 T713 T719 Случај Таблета СТП Кожа Школка
Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет.

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Материјал:
силикон
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Бренд Име:
PYUNRU
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T710 T715
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T710 T715
Апликацијата Лаптоп Големина:
8
Стил:
бизнис
Пакет:
No
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
11 Модели Слики Случај
Материјал:
Силикон +Рака Пластични
CP1:
Школка Capa Став Carcasa За Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T710 T715
CP2:
Случај За Samsung Galaxy Tab S2 8.0 T710 T715
is_customized:
Yes
Функција:
360 Степен Ротација
R

Купувачите избираат и