.

.

Случај За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T820 T825 Покрие Shockproof Деца Заштитник Тешки Силикони Тешко потпирачот Таблета Школка

Случај За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T820 T825 Покрие Shockproof Деца Заштитник Тешки Силикони Тешко потпирачот Таблета Школка

DEN 671.00
DEN 958.56
-30 %
Од стока

Случај За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T820 T825 Shockproof Деца Заштитник Тешки Силикони Хард Корица потпирачот Таблета Школка
Карактеристики : 1.Мулти бои за избор. 2.Направени од високо-квалитетни Материјали. 3.Луксузот и Модата . 4.Совршен Монтирање и Заштита таблета Добро. 5.Заштитете го вашиот таблет од гребнатини,валкани,солза и носат. 6.Кога го користите ,Не треба земе таблета надвор од случајот. 7.100% Сосема Нов & Компатибилни со вашиот Таблет.

Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Shockproof,Капка отпор,Анти-Прашина
Модел Компатибилност:
За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T820 T825
Број На Модел На:
За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T820 T825
Пакет:
No
Стил:
бизнис
Материјал:
силикон
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Бренд Име:
PYUNRU
Апликацијата Лаптоп Големина:
9.7
Компатибилен Бренд:
За Samsung
Поддршка:
Dropshipping Целата Продажба Freeshipping
Боја Стил:
11 Модели Слики Случај
Материјал:
Силикон +Рака Пластични
CP1:
Школка Capa Став Carcasa За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T820 T825
CP2:
Случај За Samsung Galaxy Tab S3 9.7 СМ-T820 T825
is_customized:
Yes
Функција:
360 Степен Ротација
R

Купувачите избираат и