.

.

10pcs Мешавина Боја Големи Faux Кожа Tassel За Diy Видиме Ремени Копче Синџир Pendant Додатоци Висок Квалитет CCB Мода Tassel

10pcs Мешавина Боја Големи Faux Кожа Tassel За Diy Видиме Ремени Копче Синџир Pendant Додатоци Висок Квалитет CCB Мода Tassel

DEN 101.00
DEN 116.16
-13 %
Од стока


10pcs Мешавина Боја Големи Faux Кожа Tassel За Diy Видиме Ремени Копче Синџир Pendant Додатоци Висок Квалитет CCB Мода Tassel
Точка Бр.
ПР-T0009
Материјали
Кожа
Боја
Шарени
Нето Тежина
0.03 KG
Големина
За 8.6 cm
Фабриката Веб-Сајт
Услуга : се Гарантира : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капка-превозот,Агент за Купување на Испорака : за Да USA & Canada : Околу 7-15 дена; На Европската : Околу 10-30 дена; Да Бразил и Русија или и понатаму земји : Околу 25-60 дена Ако треба итно да се EMS/DHL со дополнителни поштенски; DHL : 2-7 ЕМС : 5-15 Работни дена. Повратни информации : Ние ќе бидеме среќни да ви помогне ако имате било какви прашања во врска со вашата трансакција

Употреба:
Дома Текстил,Облека,Декоративни,Да Се Видиме,Завесата
Број На Модел На:
ПР-T0009
Материјал:
Faux Кожа
Тип:
Tassel
боја:
различни бои
Големина:
86mm*11mm
Направи:
Клучни Синџир ,Да Се Видиме , Торба Синџир, Подароци
R

Купувачите избираат и