.

.

CHENGBRIGHT Ново 1 Двор Долго 50cm Лента Работ Реси Трим Африкански модни Додатоци Фаза Завеси латинска Танц Облека Декорација Diy

CHENGBRIGHT Ново 1 Двор Долго 50cm Лента Работ Реси Трим Африкански модни Додатоци Фаза Завеси латинска Танц Облека Декорација Diy

DEN 264.00
DEN 330.72
-20 %
Од стока


Употреба:
Дома Текстил,Облека,Декоративни,Завесата
Број На Модел На:
50cm tassel
Тип:
Fringe
Материјал:
100% Полиестер
Бренд Име:
ChengBright
Должина:
1 Yards
Ширина:
50cm
боја:
Како слики
R

Купувачите избираат и