.

.

Детската соба светлата девојки Пинк Принцезата светилки спалната соба око нега на енергија-заштеда на цртан филм рингишпил децата соба купола светлина

Детската соба светлата девојки Пинк Принцезата светилки спалната соба око нега на енергија-заштеда на цртан филм рингишпил децата соба купола светлина

DEN 7536.00
Од стока


Увозни давачки и даноци, придонеси и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање. Прием на проблем Прво, ве молиме имајте на ум дека пакувањето е здрав, доколку постои каква било штета предизвикана со грубо express, ве молиме барањето да превозот компанија, и во рок од 24 часа тврдењето број на нас, тогаш ние може да се справи и да се провери за вас, било какви проблеми може да се спаси, но не спор, ви благодариме! Ние се трудиме да ги одржуваме нашите клиенти задоволни. Но, постојат нешта што не може да се контролира, како поштарот ставање вашиот пакет на дожд. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги.

Тип На Објект:
таванот светла
Број На Модел На:
LE8854
Примена:
Кревет Во Соба
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
3
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,FCC,CE
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
База Тип:
E27
Карактеристики:
Детската соба светлата девојки Пинк Принцезата светилки
Тело Материјал:
Железо
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
Orcinus orca
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Материјал:
Дрво
R

Купувачите избираат и