.

.

Децата светилка LED таванот светла Децата соба цртан филм креативна личност спалната соба момче око црвена ѕвезда сина ceiing светилка 1PC ЗА

Децата светилка LED таванот светла Децата соба цртан филм креативна личност спалната соба момче око црвена ѕвезда сина ceiing светилка 1PC ЗА

DEN 4319.52
Од стока


Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.
Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.
Обезбедување на квалитет!
Дај ми ги сите мои најмили клиенти.
Информации за производот Преглед :
[Боја] : ЦРВЕНА / СИНА (како што е прикажано)
[Главен материјал] : железо + акрилик сенка
[Извор на светлина] : LED
[Главната технологија] : боја
[Применуваат] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму
[Напон] : 90 V-260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)
Големина L 30 CM W30 CM H6 CM

Wattage:
warm light, white light
Тип На Објект:
таванот светла
Гаранција:
A
Бренд Име:
WINZSC
Стил:
Современа
Заврши:
Железо
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Број На Модел На:
A
Извор На Енергија:
AC
Употреба:
празник
Техника:
Перфориран
Тело Материјал:
Железо
База Тип:
E27
Карактеристики:
A
Материјал:
Легура
Осветлување Област:
10-15square метри
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Е Светилки Вклучени:
Yes
Е dimmable:
No
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
таванот светла
R

Купувачите избираат и