.

.

150cc-275cc Автентични Yixing Teapot Пурпурна Глина Чај Тенџере Кинески Чај Создателот Литургија Xi Ши Камен Лажичка Антички Тенџере Повеќе Опции

150cc-275cc Автентични Yixing Teapot Пурпурна Глина Чај Тенџере Кинески Чај Создателот Литургија Xi Ши Камен Лажичка Антички Тенџере Повеќе Опции

DEN 2067.00
DEN 3229.92
-36 %
Од стока


Бренд Име:
ZEETOON
Материјал:
Виолетова Глина
Капацитет:
201-300ml
Автентични Yixing Teapot:
Кинески Здравствени Пурпурна Глина Чај Тенџере
Големина:
FIG.
Чај Тенџере Капацитет:
СЛ. за Tieguanyin Чај, Puer Чај, Dahongpao Чај, Кунг Фу Чај
Виолетова Ронки Кал:
Виолетова глина Руда Кал
Господар Занаети:
Сите рачно изработени
Литургија Место на Потекло:
Yixing
вода дупки:
9 Дупки
Чај поставите Yixing Чај Тенџере:
Креативни Zisha дома декорација
Пакувањето вклучува:
1PC Teapot (Без Teacup)
Безбедно пакување:
Подарок за Пријател, Семејство, Шеф, Роденденски Подарок, Луѓето Кои Пијат Чај
R

Купувачите избираат и