.

.

FSSOBOTLUN,Луксузни Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Половината Случај Покрие Торба Школка За iNew U8W/ U9/ U9+Плус/ I9/ V8/ V8+Плус

FSSOBOTLUN,Луксузни Спортски Holster Спојувалка за Каиш Торбичка Половината Случај Покрие Торба Школка За iNew U8W/ U9/ U9+Плус/ I9/ V8/ V8+Плус

DEN 388.00
DEN 431.52
-10 %
Од стока


Компатибилен : За i New U8 W/ U9/ U9+Плус/ I9/ V8/ V8+Плус
Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на достава. Руските купувачи ве молиме имајте во предвид! Кога нарачување на стоки, ве молиме пополнете го името на примачот име и презиме, детални адреса, поштенски код и да го провери телефонски број, ви благодариме.
опис на производот :
Сите производи слики сликани со мобилен телефон со камера, бидете сигурни дека производот е вистински.
100% посебно за вашиот телефон Нов дизајн. издржливи. Лесен и удобен. Може да се носи Ремен хоризонтално и вертикално.
Висок квалитет на Оксфорд ткаенина најлон ткаенина појас Половината Кеси за подобро да ја заштитите вашиот мобилен телефон, отпорно на гребење Повратни информации : Feedback е многу важна за нас.
Ние го цениме што ни остави добар рејтинг позитивни повратни информации по добивањето на задоволство на сајтот. Ако имате било каков проблем / прашање / предлог, ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации и ниска НСД, Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Гаранција : Ние не поправка или замена на производот со истечен рок на гаранција.

Материјал:
За iNew U8W, За iNew U9, За iNew U9 Плус, За iNew I9, За iNew V8 Плус, За iNew V8
дизајн:
Бизнис,Обична,Спорт,Фламинго
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Тип:
Торбичка
Карактеристики:
Нов дизајн. издржливи. светлина. Може да се носи Ремен хоризонтално и вертикално
Големина:
165*83 mm
Мало Пакет:
Yes
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
За iNew U8W/ U9/ U9+Плус/ I9/ V8/ V8+Плус
Тип На Објект:
Половината Пакети
Пол:
Мажи
Стил:
Повик
R

Купувачите избираат и