.

.

Отворено Половината Појас Торбичка Паричникот Телефон Случај Покрие Торба За UMIDIGI C2 / LEAGOO М9 S8 / за LETV LeEco ЛЕ MAX 2 X820 X829

Отворено Половината Појас Торбичка Паричникот Телефон Случај Покрие Торба За UMIDIGI C2 / LEAGOO М9 S8 / за LETV LeEco ЛЕ MAX 2 X820 X829

DEN 477.00
DEN 619.20
-23 %
Од стока


Универзална Отворено Спорт Holster Хип Половината Појас Паричникот Чанта Телефон Случај За најголемиот паметен Телефон Подолу 6.3 инчи Карактеристики : Мулти џебови внатре со голем капацитет и многу работи може да се стави во. Одлично за на отворено, тактички спорт, пешачење, качување, коњи и сл Големина на : 17.5*12*3 cm Половината Торба Може да содржи максимум телефон големина : 162*95*10мм , па ако вашиот телефон големина е помала од 162*95*10 мм , ве молиме да бидат сигурни да се купи !

дизајн:
Гроздобер,Обична,Спортски
Бренд Име:
FSSOBOTLUN
Компатибилен Бренд:
LeEco
Големина:
17.5*12*3 cm
Тип:
Торбичка
Функција:
Со Картичката Џеб,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Мало Пакет:
No
Карактеристики:
половината појас торба
R

Купувачите избираат и