.

.

Чендлер Трендовски Секси Жени Дама Тело Пирсинг Кристал Пеперутка Папокот Папокот Прстен Бар Бел Летен Одмор Bijoux Слободен Брод

Чендлер Трендовски Секси Жени Дама Тело Пирсинг Кристал Пеперутка Папокот Папокот Прстен Бар Бел Летен Одмор Bijoux Слободен Брод

DEN 342.00
DEN 671.04
-49 %
Од стока


ТОЧКА ИМЕ
2017 Нови Пристигнување Трендовски Секси Жени Дама Тело Пирсинг Кристал Пеперутка Папокот Папокот Прстен Бар Бел Летен Одмор Bijoux

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Инсекти
Број На Модел На:
0603-9
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
боја:
Пинк Кристал/ Злато сребро Позлатен
Материјал:
Кристал / 316L не ' Рѓосувачки Челик
Пакување:
10 компјутери /opp вреќа
Стил:
Секси/Мода/Хип хоп
лажни папокот прстен:
Едноставна Папокот Папокот Прстен
Лето Накит:
Бикини Bijoux
Круг Кристал Камен:
Пеперутка фитили
обратна папокот прстен:
Пеперутка Dangle
Повод:
Партија/свадбена/ангажман
Пол:
Femme/Жени/Девојки/Жени/Хип хоп Танчер
R

Купувачите избираат и