.

.

Чендлер 2017 Висок Квалитет На Lotus Dangle Стомак Папокот Копчето Прстени Портокал Кристал Цвеќиња Пирсинг На Тело Bijoux За Жени, Девојки

Чендлер 2017 Висок Квалитет На Lotus Dangle Стомак Папокот Копчето Прстени Портокал Кристал Цвеќиња Пирсинг На Тело Bijoux За Жени, Девојки

DEN 342.00
DEN 671.04
-49 %
Од стока


ТОЧКА ИМЕ 2017 Lotus Dangle стомак папокот копчето Прстени Портокал Кристал Злато Позлатен Цвеќиња Пирсинг на Тело Bojoux Висок Квалитет За Жени, Девојки

Метална боја:
Злато Во Боја, Сребро Позлатен
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
0603-13
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
боја:
Црвениот Кристал/ Злато сребро Позлатен
Материјал:
Кристал / 316L не ' Рѓосувачки Челик
Пакување:
10 компјутери /opp вреќа
Стил:
Секси/Мода/Хип хоп
лажни папокот прстен:
Едноставна Папокот Папокот Прстен
Лето Накит:
Бикини Bijoux
Круг Кристал Камен:
Лотос Цвет Плоштад
обратна папокот прстен:
Lotus Dangle
Повод:
Партија/свадбена/ангажман
Пол:
Femme/Жени/Девојки/Жени/Хип хоп Танчер
R

Купувачите избираат и