.

.

Barista Занает Кујна Еспресо Кафе Чај Вода Млеко Froth Frothing Термометар

Barista Занает Кујна Еспресо Кафе Чај Вода Млеко Froth Frothing Термометар

DEN 112.00
DEN 127.68
-12 %
Од стока

Опис 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен ,безбеден и лесен за употреба. Ви помогне да се постигне совршена температура за вашиот cappuccinos, lattes и топло чоколадо. Исто така, може да се користи за да се провери температурата за Печено Месо, Супи, Длабоко пржење и сл. Мерки : 0~120° Големина(L*W) : 14.1 cm x 5.3 cm/5.5" x 2.07"(Приближно) Материјал : не ' Рѓосувачки челик Боја : Како на сликата прикажани Внимание : ве Молиме Овозможи ±5° грешка и да се врати до 0° пред секоја употреба (стави метални игли во мраз вода за пет минути, и да се сврти на метални игли на нула). Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме. Пакетот вклучува : 1 x Термометар

Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Рачни
Големина На Дисплеј:
1.9 Инчи & Под
Моќност Тип:
Никој
Дисплеј Тип:
Аналогни
Макс Мерење На Температурата:
120°C & Над
Број На Модел На:
3W180323
Употреба:
кафе
Теорија:
термометар
R

Купувачите избираат и