.

.

Fdfklak 2018 Лето Модални Ракави Негување На Врвот Medela Доењето Породилно Стоки Нега Во Старечки Резервоарот Бременоста Облека F117

Fdfklak 2018 Лето Модални Ракави Негување На Врвот Medela Доењето Породилно Стоки Нега Во Старечки Резервоарот Бременоста Облека F117

DEN 570.00
DEN 1140.00
-50 %
Од стока


Fdfklak 2018 Лето Модални Ракави Негување На Врвот Medela Доењето Породилно Стоки Нега Во Старечки Резервоарот Бременоста Облека F117
прирачник за мерење,постојат можеби имаат 1-3 см грешка(единица : cm) големина биста укажуваат на тоа висина укажуваат на тоа губење на должина на free / / / / S / / / / M 76 155-163cm 40-50kg 60 L 80 158-168cm 45-65kg 61 XL 84 160-170cm 55-75kg 62
Големина на : 1, Кина големина е многу мал, ве молиме изберете за 1-3 големина поголема. 2, Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме падна слободно да контактирате со нас, ние ќе се потрудиме да ви помогне. 3, Кога се Избере големината, ве Молиме база на вашата сопствена слика, одберете за 4-12 см поголеми. (како : биста, половината, рамо..) Плаќање : 1, ве Молиме изберете точниот начин на плаќање кој поддршка на платформата. 2, Ако имате било плаќање проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние сме на линија од 24 часа. Превозот : 1. Примање на време = Обработка на време + Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 1-3 Дена 3. Превозот Време : Usually15-35 дена по воздушен mail . 3-10 работни дена од Express. Напомена : 1, Ние сме бесплатен превозот од Кина Пост Р egistered Воздух Пошта, ако изберете други превозот методи, не треба да плаќаат за дополнителен товар.

Породилно Големина:
M, L, XL
Одделот За Името:
Породилно
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Резервоарот Блузи,Camis
Пол:
Жените
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Модални,Полиестер
Број На Модел На:
12345
Боја Стил:
Природна Боја
Бренд Име:
Fdfklak
Облека Должина:
Редовни
Големина:
M,L,XL
боја:
розова,сива,црна,вино црвено,морнарица,зелена
R

Купувачите избираат и