.

.

Апстракт Мастило Модерна Теписи За Дневна Соба Дома Декор Тепих Спалната Соба Троседот Кафе На Маса Килим Мека Студија Кат Мат Покрај Килими

Апстракт Мастило Модерна Теписи За Дневна Соба Дома Декор Тепих Спалната Соба Троседот Кафе На Маса Килим Мека Студија Кат Мат Покрај Килими

DEN 3374.00
DEN 4560.00
-26 %
Од стока

Апстракт Мастило Модерна Теписи За Дневна Соба Дома Декор Тепих Спалната Соба Троседот Кафе На Маса Килим Мека Студија Кат Мат Покрај Килими
'

Големина:
120x160cm, 140x200cm, 160x230cm, 180x280cm, 200x300cm
Бренд Име:
WINLIFE
Стил:
Јапонски и корејски
Употреба:
Спалната Соба,Дома,Декоративни,Комерцијални,Хотел
Измијте Стил:
Рака Мие
Место:
Салон
Шаблон Тип:
Сценско
Обликот:
правоаголник
Материјал:
руно ткаенина
дизајн:
Aubusson
Техника:
Машина Направени
Декорација Стил:
Модерна
Начини на Продажба:
парче
Број На Модел На:
oumilai
R

Купувачите избираат и