.

.

Машки конектор женски wire конектор AMP конектор tyco терминал Приклучоци штекер Fuse кутија Жица подигнат Мека Јакна DJ613-2.2*0.6 НА

Машки конектор женски wire конектор AMP конектор tyco терминал Приклучоци штекер Fuse кутија Жица подигнат Мека Јакна DJ613-2.2*0.6 НА

DEN 1083.00
DEN 1152.00
-6 %
Од стока


Materical : H62 Y
Тип : DJ621-5.0 Б
Боја : Светло калај
Минимален Пакет : 2000 PCS

Број На Модел На:
DJ621-5.0 Б
Тип:
Crimp Терминал
is_customized:
Yes
боја:
Светла калај
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Автомобил Направи:
автомобили
materical:
H65Y / 0.3
Тип:
DJ621-5.0 Б
R

Купувачите избираат и