.

.

Алуминиум Тетоважа Зафат Цевка Со 1 Игла Barble За Кертриџ Тетоважа Игла Ротари & Серпентина Тетоважа Машина Пиштол

Алуминиум Тетоважа Зафат Цевка Со 1 Игла Barble За Кертриџ Тетоважа Игла Ротари & Серпентина Тетоважа Машина Пиштол

DEN 652.00
DEN 767.52
-15 %
Од стока


Спецификација :
Тип : Алуминиум Легура Тетоважа Машина Пиштол Резерви Се Справи Со Костец
Боја : Жолта/Зелена/Црна/Црвена/Сребрена/Розова (случаен)
Материјал : Алуминиум Легура
Тежина : околу 160g
Пакет :
1 x Тетоважа Машина се Справи со Пиштол Костец
1 x Mandrel
1x Кутија
Карактеристики :
1. Лесно да се чисти и целосно autoclavable.
2. Универзална справи со игла, Жолта /G reen/Црна/Црвена/Сребрена/Розова
боја опции
3. Тоа може да се испрати убава веѓа тетоважа машина професионална подарок.
4. Тоа е удобно за да можете да ја користите не се лизга, лесна тежина, професионални тетоважа машина костец
5.Дршката може да се монтира на калем, моторни машина, игли предности на професионално искуство,исто така, може да биде веѓа тетоважи.
Напомена :
Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.
Ве молиме овозможи 0.1-0.5 cm грешка.

Тип:
Тетоважа Зафат
Бренд Име:
YILONG
Обликот:
Круг
Расположливиот:
No
Материјал:
Алуминиум
Број На Модел На:
1700372
R

Купувачите избираат и