.

.

Оригиналниот Тајван Висок Квалитет G-9410 Веѓа Eyeliner Усна Гигант сонцето Тетоважа Машина Permanet Шминка машина Кертриџ за Напојување

Оригиналниот Тајван Висок Квалитет G-9410 Веѓа Eyeliner Усна Гигант сонцето Тетоважа Машина Permanet Шминка машина Кертриџ за Напојување

DEN 3837.00
DEN 5726.40
-33 %
Од стока


Машински делови можат да се промени во кое било време, удобен ,Машински делови се направи во Тајван
трајна шминка тетоважа веѓа машина :
1.одлична eyeline,веѓа,lipliner,полн усна боја за коса,симулација,градите areola,sar camoaflaging/реконструкција и tattooing.
2.Способен за многу фини линии и детали
3.Може да се користи од страна на ветеринари и сопствениците на домашни миленичиња да тетоважа indentification на домашни миленици.
4.Може да се користи од страна на taxidermists да тетоважа identifition врз нивниот speciments.
5.Променлива моќ на вредноста за брзо и бавно settings.
Основни содржи : 1pc машина & 1pc USB Адаптер
Игла modle : 1 R,2 R,3Р
Адаптер спецификација :
влез : 100-240 V 50/60 Hz 150m A
BATTERYS ИЗЛЕЗ : DC4.2 V 240m A
USB ИЗЛЕЗ : DC5 V 500m A
Обрнете Внимание На :
* Материјал на пенкало е алуминиум & челик, доаѓаат од Тајван, одличен за око линија, веѓа, усна лагер, полни усни во боја, градите areola, лузна camouflaging, реконструкција и tattooing,
* Иглите се sterilized, singly пакување.
* 5pcs совети по верзија, sterilized, остатокот увери да го користите.
* Пенкало масло : користете го ова "МАСЛО" секој пат по менување на пренос за да ја заштитите вашата машина.
Модел Бр. G-9410 На Текст
AC100 ~ 240 V,50/60 HZ Излез стави
DC5.

Тип:
Тетоважа Пиштол
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
гигант сонцето
Пиштол Тип:
Електричен
Број На Модел На:
G-9410
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Брзина:
1000rpm-35000rpm
Место на Потекло:
Тајван
боја:
Темно Сина / Црна
На текст:
100-240V 50/60Hz
иднина:
трајна шминка
Игла sze:
0.4*50MM
Машина со големина:
G-9410
Игла објект:
1R 2R 3Р 5R
Излез:
DC4.2V 240mA
R

Купувачите избираат и