.

.

Место трговија на големо памук изми тексас платно квалитетни фармерки тексас кошула фустан ткаенина

Место трговија на големо памук изми тексас платно квалитетни фармерки тексас кошула фустан ткаенина

DEN 458.88
Од стока


Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
150cm
Тип:
тексас платно
Стил:
Twill
Шема:
Предиво Обоена
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SALAN
Материјал:
100% Памук
Функција:
Дише
R

Купувачите избираат и