.

.

GUANDIN,Twill Печатени Памучна Ткаенина Крпеница/Шиење & Quilting Крпа Пакет/Цртан филм Крпа/Масти Четвртини/Ткиво 40x50cm 6pcs/пакет

GUANDIN,Twill Печатени Памучна Ткаенина Крпеница/Шиење & Quilting Крпа Пакет/Цртан филм Крпа/Масти Четвртини/Ткиво 40x50cm 6pcs/пакет

DEN 318.00
DEN 624.00
-49 %
Од стока


GUANDIN,Twill Печатени Памучна Ткаенина Крпеница/Шиење & Quilting Крпа Пакет/Цртан филм Крпа/Масти Четвртини/Ткиво 40x50cm 6pcs/пакет
Answer : ___________________________ Note :
Сите ткаенини се скрати со рака. Објектот може да ја напушти суровини раб, и може да се 1-2cm отстапување постои.
Поради разликите во компјутерски монитори, вистинските бои може да се разликува малку од оние што се прикажани.
Како ние се намали ткаенини :
Секоја боја, 1 парче,НЕ може да изберете боја.
Пакетот е пре-сече,ако цел повеќе од 1 сетови,тоа НЕ е континуирано.

Ширина:
40*50cm
Велур Ткаенина Тип:
Никој
Стил:
Twill
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
GUANDIN
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Материјал:
100% Памук
Шема:
Печатени
Плетени Тип:
Никој
Тип:
Никој
Nonwoven Техника:
Никој
Материјал:
100% Памук
Техника:
Ткаени
Големина:
40cmx50cm/piece
Пакување:
6piece/пакет
Тежина:
144g/pack
Стил:
Цртан Филм Серија
SKU:
CC198-4050-6
Шема:
Печатени
Функција:
Дише & Еко-Пријателски
Употреба:
Занает Навлаки За Перница Покрива Quilting Крпа..
R

Купувачите избираат и