.

.

Oxford памук предиво обоена ткаенина градина облека во есен и зима жените облека кошула ткаенина и на самото место трговија на големо

Oxford памук предиво обоена ткаенина градина облека во есен и зима жените облека кошула ткаенина и на самото место трговија на големо

DEN 479.52
Од стока


Состав и содржина : 100% Полиестер
Грофот : 21s*21s
Густина : 70*60
Ширина : 145cm
Тежина : 130 грама (g/ ㎡)
Специфични употреба : кеси, фустан, долен веш, пижами, повик носат, спортски, кошули, троседот, постелнина, декоративна ткаенина, завеса крпа, перница, перница, се облекуваат

Тип На Производ:
Органски Материјал
Материјал:
100% Полиестер
Ширина:
145cm
Тип:
тексас платно
Шема:
Предиво Обоена
Стил:
Ripstop
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
SALAN
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Дише
R

Купувачите избираат и