.

.

нови и оригинални за нико D810 МЕМОРИСКАТА КАРТИЧКА ПОКРИЕ ЕДИНИЦА 1182N

нови и оригинални за нико D810 МЕМОРИСКАТА КАРТИЧКА ПОКРИЕ ЕДИНИЦА 1182N

DEN 1243.20
Од стока

нови и оригинални за нико D810 МЕМОРИСКАТА КАРТИЧКА ПОКРИЕ ЕДИНИЦА 1182 N
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

Фокусна Должина:
23
Посебна Карактеристика:
Никој
Екран Тип:
Стандард На Екранот
Чување Тип:
SD Картичка
Сензор Големина (инчи):
4/3 инчи
Мегапикселна:
< 5.0 ПРАТЕНИК
Резолуција На Сликата (Видео):
Full HD (1920x1080)
Број На Модел На:
d810
надворешен блиц:
Yes
Тип На Сензор:
CMOS
Леќа Тип:
Заменлив
Мемориска Картичка Тип:
SD Картичка
Моќта на чекање:
Никел-водород Батеријата
Тежина:
101g-150g
Големина На Екранот:
< 2
Поставете Тип:
Трупот на авионот
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Бренд Име:
youe блескаше
Сензор Тип На Елемент:
CMOS
Стабилизација На Слика:
No
R

Купувачите избираат и