.

.

1pcs Нови Castroviejo Keratoplasty Ножици Микро офталмолошки хируршки инструмент

1pcs Нови Castroviejo Keratoplasty Ножици Микро офталмолошки хируршки инструмент

DEN 2070.00
DEN 2250.24
-8 %
Од стока

Направени на титаниум
Универзална со тапи аглеста ножеви.
Долниот сечилото подолго од горниот дел на ножот.
16mm од стожерот на совет,Тапи совети
Должина : 108mm

Бренд Име:
OUSSIRRO
Материјал:
Титаниум
Тип На Објект:
Toiletry Колекции
R

Купувачите избираат и