.

.

1pair=2pcs18cm Meetee Природни Бамбус Прстени се Справува DIY рачно изработени Занаетчиски Круг се Справи со Торба Додатоци

1pair=2pcs18cm Meetee Природни Бамбус Прстени се Справува DIY рачно изработени Занаетчиски Круг се Справи со Торба Додатоци

DEN 405.00
DEN 481.44
-16 %
Од стока


ТОПЛА ПРОДАЖБА дрво се справи со $ 10.63 /многу $12.65 16 % ПОПУСТ $ 12.04 /многу $14.34 16 % ПОПУСТ $ 9.26 /многу $11.06 16 % ПОПУСТ $ 7.4 /многу $8.81 16 % ПОПУСТ $ 8.42 /многу $10.03 16 % ПОПУСТ $ 10.16 /многу $12.10 16 % ПОПУСТ $ 8.43 /многу $10.03 16 % ПОПУСТ $ 13.69 /многу $16.30 16 % ПОПУСТ
Функција :
Бренд : Meetee
Име : Природни Бамбус Прстени Рачки
Материјал : Дрво
Боја : како на сликата прикажани
Големина : 18cm
(1 инч =25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчи)
Се користи За : DIY рачно изработени Занаетчиски Круг се Справи со Торба Додатоци
Пакет : 1pair/многу
Напомена :
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да бидат различни од слики.
2.Ве молиме овозможи 1-3мм разлики поради прирачник за мерење.

Големина:
18cm
Тип На Производ:
Токи
Функција:
Еко-Пријателски/Никел-Бесплатно
Обликот:
Круг
Број На Модел На:
AP045
Употреба:
Облека,Чевли,Ремени,Торби
Материјал:
Дрво
Тока Тип:
Прстени
Техника:
позлата
Бренд Име:
Meetee
Декорација:
Никој
R

Купувачите избираат и