.

.

Цртан Филм Пиратски Cupcake Wrappers Toppers Роденден Торта Декорација Бебе Туш Обезбедува Услуги 12 Wrappers +12 Toppers

Цртан Филм Пиратски Cupcake Wrappers Toppers Роденден Торта Декорација Бебе Туш Обезбедува Услуги 12 Wrappers +12 Toppers

DEN 66.00
DEN 93.12
-29 %
Од стока

Цртан Филм Пиратски Cupcake Wrappers Toppers Роденден Торта Декорација Бебе Туш Обезбедува Услуги 12 Wrappers +12 Toppers

1. Ние ви препорачуваме да платат онлајн, ако ви требаат повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена по поставување на цел, во спротивно нарачката ќе биде укинат од страна на системот.
3. Ве молиме бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт (име и презиме за руски), адреса и телефонски Тел број при пополнување вашиот купувачот информации.
4. Ако PATMENT не се достапни или не е валиден, резервацијата ќе ви биде откажана од страна на системот.
1. Ние може да ја испорача стоката од Кина пост регистрирани воздух mail и Кина плус вообичаените мал пакет. Пристигнување време е многу, многу бавно, просечната пристигнување време е за 20-40 дена, но сепак, ќе мора да почека 40-60 дена во шпицот на сезоната.
2. Ние може да обезбеди e Packet Испорака на сад, Русија, Австралија, Канада, Франција, Велика Британија, Израел, Саудиска Арабија, Украина, Норвешка и Бразил. Времето за испорака е околу 10-20 дена, може да го одложи за време на шпицот на сезоната.

Шема:
Цртан филм животно,Цртан Слика
Повод:
Партија,Мајката Ден,Денот на Вљубените,Свадба,Велигден,Свадба & Ангажман,Годишнина,денот на Благодарноста,Роденден
Број На Модел На:
cupcake toppers
Бренд Име:
QWWSS
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
R

Купувачите избираат и