.

.

Aouke Калапи Голем број на Силиконски Калап 3D Фондан Мувла Украсување Торти Алатки DIY Gumpaste Кујна Bakeware K134

Aouke Калапи Голем број на Силиконски Калап 3D Фондан Мувла Украсување Торти Алатки DIY Gumpaste Кујна Bakeware K134

DEN 133.00
DEN 167.04
-20 %
Од стока

опис на производот Материјал : храна одделение Силиконски Висок квалитет, лесен за употреба и чистење на Температура оценка : -40 целзиусови степени до +210 целзиусови степени со Висок квалитет, лесен за употреба и чиста. Тоа е мека и лесна за употреба. Умре големина на : 5.7 * 5.7 * 1.1 cm Забелешка : Оваа мувла е од страна на нашиот сопствен рачно изработени, не може да биде голема и убава како мислите; пред купување, ве молиме да обрнете внимание на големината информации

Тип:
Торта Алатки
Бренд Име:
Aouke
Број На Модел На:
K134
Материјал:
Силиконска Гума
Непристојни Слика:
No
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Сексуално Сугестивна:
No
Торта Алатки Тип:
Габи,
R

Купувачите избираат и